TC-L32AX-BR Quantum LTO-3 SCSI LVD internal tape drive with up to 800GB storage capacity, designed for dependable data backup and long-term archival storage.
TC-L32AX-BR Quantum LTO-3 SCSI LVD internal tape drive with up to 800GB storage capacity, designed for dependable data backup and long-term archival storage.
$605.00 Original price was: $605.00.$600.00Current price is: $600.00.
TC-L32AX-BR Quantum LTO-3 SCSI LVD internal tape drive with up to 800GB storage capacity, designed for dependable data backup and long-term archival storage.
| Weight | 9 lbs |
|---|
| Product Model | LTO-3 |
| Device Type | Internal Tape Drive |
| Technology | LTO-3 |
| Interface | SCSI LVD |
| Storage Capacity | Up to 800GB |
| Form Factor | Internal |
| Items Included | Tape Drive Only |
| MPN | TC-L32AX-BR |
| Manufacturer | Quantum |
| Condition | REF |
| Category | Storage Devices > Tape Drive |
| Weight | 9 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response
Automated page speed optimizations for fast site performance