P2W19 Dell 350GB MLC PCIe hot-swap 2.5-inch solid state drive designed for enterprise servers, delivering high-speed data access, reliability, and efficient storage performance.
P2W19 Dell 350GB MLC PCIe hot-swap 2.5-inch solid state drive designed for enterprise servers, delivering high-speed data access, reliability, and efficient storage performance.
$8,267.10 Original price was: $8,267.10.$8,262.10Current price is: $8,262.10.
P2W19 Dell 350GB MLC PCIe hot-swap 2.5-inch solid state drive designed for enterprise servers, delivering high-speed data access, reliability, and efficient storage performance.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|
| Product Model | P2W19 |
| Device Type | Solid State Drive (SSD) |
| Storage Capacity | 350GB |
| Interface | PCIe |
| Flash Type | MLC |
| Form Factor | 2.5-Inch |
| Hot Swap | Yes |
| Items Included | SSD Only |
| MPN | P2W19 |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Storage Devices > Solid State Drives |
| Weight | 0.5 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response