X46XH Dell 400GB 2.5-inch SAS solid state drive with 12Gb/s interface designed for reliable enterprise storage performance and fast data access.
X46XH Dell 400GB 2.5-inch SAS solid state drive with 12Gb/s interface designed for reliable enterprise storage performance and fast data access.
$254.00 Original price was: $254.00.$249.00Current price is: $249.00.
X46XH Dell 400GB 2.5-inch SAS solid state drive with 12Gb/s interface designed for reliable enterprise storage performance and fast data access.
| Weight | 2 lbs |
|---|
| Product Model | X46XH |
| Device Type | Solid State Drive |
| Capacity | 400GB |
| Interface | SAS |
| Data Transfer Rate | 12Gb/s |
| Form Factor | 2.5-Inch |
| Items Included | SSD Only |
| MPN | X46XH |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Storage Devices > Hard Drives |
| Weight | 2 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9:30am to 7:00pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response