U187H Dell 4GB ATA/IDE solid state drive designed for legacy systems requiring reliable flash-based storage with ATA/IDE interface compatibility.
U187H Dell 4GB ATA/IDE solid state drive designed for legacy systems requiring reliable flash-based storage with ATA/IDE interface compatibility.
$274.00 Original price was: $274.00.$269.00Current price is: $269.00.
U187H Dell 4GB ATA/IDE solid state drive designed for legacy systems requiring reliable flash-based storage with ATA/IDE interface compatibility.
| Weight | 2 lbs |
|---|
| Product Model | U187H |
| Device Type | Solid State Drive |
| Capacity | 4GB |
| Interface | ATA / IDE |
| Form Factor | 2.5-Inch |
| Items Included | SSD Only |
| MPN | U187H |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Storage Devices > Hard Drives |
| Weight | 2 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response