SRKWU Intel Xeon Gold 5320 processor featuring 2.20GHz base clock speed and 26 cores designed for high-performance enterprise computing and scalable data center workloads.
SRKWU Intel Xeon Gold 5320 processor featuring 2.20GHz base clock speed and 26 cores designed for high-performance enterprise computing and scalable data center workloads.
$2,729.00 Original price was: $2,729.00.$2,724.00Current price is: $2,724.00.
SRKWU Intel Xeon Gold 5320 processor featuring 2.20GHz base clock speed and 26 cores designed for high-performance enterprise computing and scalable data center workloads.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|
| Product Model | SRKWU |
| Device Type | Processor |
| Processor Family | Xeon Gold |
| Model | 5320 |
| Base Clock Speed | 2.20GHz |
| Cores | 26-Core |
| Threads | 52 Threads |
| Socket | LGA 4189 |
| Product Line | Xeon Gold 5300 Series |
| Items Included | Processor Only |
| MPN | SRKWU |
| Manufacturer | Intel |
| Condition | Used |
| Category | Electronics > Electronics Accessories > Computer Components > Computer Processors |
| Weight | 0.5 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response