CD8067303368800 Intel Xeon Platinum 8156 processor featuring 3.6GHz base clock speed and 4 cores designed for high-frequency enterprise performance and latency-sensitive workloads.
CD8067303368800 Intel Xeon Platinum 8156 processor featuring 3.6GHz base clock speed and 4 cores designed for high-frequency enterprise performance and latency-sensitive workloads.
$110.60 Original price was: $110.60.$105.60Current price is: $105.60.
CD8067303368800 Intel Xeon Platinum 8156 processor featuring 3.6GHz base clock speed and 4 cores designed for high-frequency enterprise performance and latency-sensitive workloads.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|
| Product Model | CD8067303368800 |
| Device Type | Processor |
| Processor Family | Xeon Platinum |
| Model | 8156 |
| Base Clock Speed | 3.6GHz |
| Cores | 4-Core |
| Threads | 8 Threads |
| Socket | LGA 3647 |
| Product Line | Xeon Platinum 8100 Series |
| Items Included | Processor Only |
| MPN | CD8067303368800 |
| Manufacturer | Intel |
| Condition | Used |
| Category | Electronics > Electronics Accessories > Computer Components > Computer Processors |
| Weight | 0.5 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response