BL532A HP MSL4048 LTO-5 Ultrium 3280 FC tape library offering up to 144TB storage capacity, designed for enterprise data backup, archiving, and secure long-term storage.
BL532A HP MSL4048 LTO-5 Ultrium 3280 FC tape library offering up to 144TB storage capacity, designed for enterprise data backup, archiving, and secure long-term storage.
$2,345.00 Original price was: $2,345.00.$2,340.00Current price is: $2,340.00.
BL532A HP MSL4048 LTO-5 Ultrium 3280 FC tape library offering up to 144TB storage capacity, designed for enterprise data backup, archiving, and secure long-term storage.
| Weight | 15 lbs |
|---|
| Product Model | MSL4048 |
| Product Line | MSL Series |
| Device Type | Tape Library |
| Technology | LTO-5 Ultrium 3280 |
| Interface | Fibre Channel (FC) |
| Storage Capacity | Up to 144TB |
| Items Included | Tape Library Only |
| MPN | BL532A |
| Manufacturer | HP |
| Condition | REF |
| Category | Storage Devices > Tape Library and Autoloader |
| Weight | 15 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response