CD8067303592700 Intel Xeon Gold 6154 processor featuring 3.0GHz base clock speed and 18 cores designed for high-performance computing and demanding enterprise server workloads.
CD8067303592700 Intel Xeon Gold 6154 processor featuring 3.0GHz base clock speed and 18 cores designed for high-performance computing and demanding enterprise server workloads.
$95.00 Original price was: $95.00.$90.00Current price is: $90.00.
CD8067303592700 Intel Xeon Gold 6154 processor featuring 3.0GHz base clock speed and 18 cores designed for high-performance computing and demanding enterprise server workloads.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|
| Product Model | CD8067303592700 |
| Device Type | Processor |
| Processor Family | Xeon Gold |
| Model | 6154 |
| Base Clock Speed | 3.0GHz |
| Cores | 18-Core |
| Threads | 36 Threads |
| Socket | LGA 3647 |
| Product Line | Xeon Gold 6100 Series |
| Items Included | Processor Only |
| MPN | CD8067303592700 |
| Manufacturer | Intel |
| Condition | Used |
| Category | Electronics > Electronics Accessories > Computer Components > Computer Processors |
| Weight | 0.5 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response