CM8068403654414 Intel Xeon E-2124 processor featuring 3.30GHz base clock speed, 4 cores, and 8MB cache designed for entry-level servers and workstation performance.
CM8068403654414 Intel Xeon E-2124 processor featuring 3.30GHz base clock speed, 4 cores, and 8MB cache designed for entry-level servers and workstation performance.
$113.00 Original price was: $113.00.$108.00Current price is: $108.00.
CM8068403654414 Intel Xeon E-2124 processor featuring 3.30GHz base clock speed, 4 cores, and 8MB cache designed for entry-level servers and workstation performance.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|
| Product Model | CM8068403654414 |
| Device Type | Processor |
| Processor Family | Xeon E |
| Model | 2124 |
| Base Clock Speed | 3.30GHz |
| Cores | 4-Core |
| Threads | 4 Threads |
| Cache | 8MB Smart Cache |
| Socket | LGA 1151 |
| Product Line | Xeon E-2100 Series |
| Items Included | Processor Only |
| MPN | CM8068403654414 |
| Manufacturer | Intel |
| Condition | Used |
| Category | Electronics > Electronics Accessories > Computer Components > Computer Processors |
| Weight | 0.5 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response