G922J Dell 128GB 2.5-inch MLC SATA solid state drive with 3Gb/s interface designed for reliable enterprise storage performance.
G922J Dell 128GB 2.5-inch MLC SATA solid state drive with 3Gb/s interface designed for reliable enterprise storage performance.
$141.00 Original price was: $141.00.$136.00Current price is: $136.00.
G922J Dell 128GB 2.5-inch MLC SATA solid state drive with 3Gb/s interface designed for reliable enterprise storage performance.
| Weight | 2 lbs |
|---|
| Product Model | G922J |
| Device Type | Solid State Drive |
| Capacity | 128GB |
| Interface | SATA |
| Data Transfer Rate | 3Gb/s |
| Form Factor | 2.5-Inch |
| Flash Type | MLC |
| Items Included | SSD Only |
| MPN | G922J |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Storage Devices > Hard Drives |
| Weight | 2 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response