K2V1V Dell Networking N2128PX-ON 28-Port managed rack-mountable network switch from the PowerSwitch N2000 Series, designed for reliable enterprise network connectivity.
K2V1V Dell Networking N2128PX-ON 28-Port managed rack-mountable network switch from the PowerSwitch N2000 Series, designed for reliable enterprise network connectivity.
$1,081.25 Original price was: $1,081.25.$1,076.25Current price is: $1,076.25.
K2V1V Dell Networking N2128PX-ON 28-Port managed rack-mountable network switch from the PowerSwitch N2000 Series, designed for reliable enterprise network connectivity.
| Weight | 8 lbs |
|---|
| Product Model | N2128PX-ON |
| Product Line | PowerSwitch |
| Product Series | PowerSwitch N2000 Series |
| Device Type | Network Switch |
| Management | Managed |
| Number of Ports | 28-Ports |
| Form Factor | Rack-Mountable |
| Items Included | Switch Only |
| MPN | K2V1V |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Networking Devices > Switches > LAN Switches |
| Weight | 8 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9:30am to 7:00pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response