N496K Dell PowerConnect 3548 48-Port rack-mountable network switch from the PowerConnect 3000 Series, built for reliable and cost-effective LAN networking.
N496K Dell PowerConnect 3548 48-Port rack-mountable network switch from the PowerConnect 3000 Series, built for reliable and cost-effective LAN networking.
$54.00 Original price was: $54.00.$49.00Current price is: $49.00.
N496K Dell PowerConnect 3548 48-Port rack-mountable network switch from the PowerConnect 3000 Series, built for reliable and cost-effective LAN networking.
| Weight | 8 lbs |
|---|
| Product Model | PowerConnect 3548 |
| Product Line | PowerConnect |
| Product Series | PowerConnect 3000 Series |
| Device Type | Network Switch |
| Number of Ports | 48-Ports |
| Form Factor | Rack-Mountable |
| Items Included | Switch Only |
| MPN | N496K |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Networking Devices > Switches > LAN Switches |
| Weight | 8 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response