N9X6W Dell 960GB 1.8-inch SATA solid state drive with 6Gb/s interface designed for compact enterprise systems requiring reliable and fast storage performance.
N9X6W Dell 960GB 1.8-inch SATA solid state drive with 6Gb/s interface designed for compact enterprise systems requiring reliable and fast storage performance.
$377.00 Original price was: $377.00.$372.00Current price is: $372.00.
N9X6W Dell 960GB 1.8-inch SATA solid state drive with 6Gb/s interface designed for compact enterprise systems requiring reliable and fast storage performance.
| Weight | 2 lbs |
|---|
| Product Model | N9X6W |
| Device Type | Solid State Drive |
| Capacity | 960GB |
| Interface | SATA |
| Data Transfer Rate | 6Gb/s |
| Form Factor | 1.8-Inch |
| Items Included | SSD Only |
| MPN | N9X6W |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Storage Devices > Hard Drives |
| Weight | 2 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9:30am to 7:00pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response