R875F Dell Brocade 300 24-Port 8GB Fibre Channel network switch designed for reliable storage networking and high-speed data transfer in enterprise environments.
R875F Dell Brocade 300 24-Port 8GB Fibre Channel network switch designed for reliable storage networking and high-speed data transfer in enterprise environments.
$180.68 Original price was: $180.68.$175.68Current price is: $175.68.
R875F Dell Brocade 300 24-Port 8GB Fibre Channel network switch designed for reliable storage networking and high-speed data transfer in enterprise environments.
| Weight | 8 lbs |
|---|
| Product Model | 300 |
| Product Line | Dell Other Switches |
| Product Series | Dell Other Switches |
| Device Type | Network Switch |
| Number of Ports | 24-Ports |
| Interface Type | 8GB Fibre Channel |
| Items Included | Switch Only |
| MPN | R875F |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | REF |
| Category | Networking Devices > Switches > LAN Switches |
| Weight | 8 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response