SRFBP Intel Xeon Bronze 3204 processor featuring a 1.9GHz base clock speed and 6 cores, designed for entry-level server performance and reliable basic enterprise workloads.
SRFBP Intel Xeon Bronze 3204 processor featuring a 1.9GHz base clock speed and 6 cores, designed for entry-level server performance and reliable basic enterprise workloads.
$71.00 Original price was: $71.00.$66.00Current price is: $66.00.
SRFBP Intel Xeon Bronze 3204 processor featuring a 1.9GHz base clock speed and 6 cores, designed for entry-level server performance and reliable basic enterprise workloads.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|
| Product Model | SRFBP |
| Device Type | Processor |
| Processor Family | Xeon Bronze |
| Model | 3204 |
| Base Clock Speed | 1.9GHz |
| Cores | 6-Core |
| Threads | 6 Threads |
| Socket | LGA 3647 |
| Product Line | Xeon Bronze 3200 Series |
| Items Included | Processor Only |
| MPN | SRFBP |
| Manufacturer | Intel |
| Condition | Used |
| Category | Electronics > Electronics Accessories > Computer Components > Computer Processors |
| Weight | 0.5 lbs |
Quotes are Processed Monday – Friday 9.30am to 7pm and intermittently on the weekends Usually 5 to 10 minutes for a response